Ekspres Nespresso za darmo w Twoim biurze

Jesień to idealny czas, by sięgnąć po rozwiązania Nespresso Professional dla biur i delektować się inspirującym smakiem wyśmienitych kaw.

Zapraszamy do skorzystania oferty na ekspresy Zenius, Gemini i Aguila. W ramach promocji wybrane urządzenie, akcesoria i serwis otrzymasz za darmo!

Zapraszamy do skorzystania z oferty użyczenia, w której za darmo otrzymasz ekspres Zenius, Gemini lub Aguila. Ale to nie wszystko. Gratis otrzymasz także zestawy odkamieniaczy i akcesoriów, wypożyczenia ekspresów na firmowe wydarzenia oraz serwis – jak zawsze w najwyższym standardzie Lyreco. Jedyne, co leży po Twojej stronie, to zakup kawy.

Dlaczego warto mieć w biurze ekspres Nespresso? Wszystkie nasze urządzenia łączą nowoczesną technologię i doskonałe wzornictwo. Gwarantują przygotowanie najwyższej jakości kawy w każdej chwili i w każdym miejscu. Nasze ekspresy zostały zaprojektowane tak, by uwalniać wyjątkowy aromat i smak kaw Nespresso. Dzięki zastosowaniu wysokociśnieniowej pompy woda przepływająca przez zmieloną kawę ma idealne parametry, co każdorazowo pozwala uzyskać aromatyczną kawę o idealnej konsystencji, pokrytą grubą pianką (cremą).

Ekspresy Nespresso są intuicyjne, łatwe w utrzymaniu i energooszczędne. Zostały wyposażone w unikatowy system ekstrakcyjny, który umożliwia proste i szybkie przygotowanie kawy ristretto, espresso, lungo lub innych napojów na bazie mleka za pomocą jednego przycisku.

Modele maszyn Nespresso są dostosowane do wielu potrzeb, dlatego świetnie zdadzą egzamin w firmach różnej wielkości i sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oto krótka charakterystyka urządzeń objętych ofertą użyczenia.

Zenius

Styl, wysoka jakość, wytrzymałość i intuicyjna obsługa w jednym kompaktowym ekspresie do kawy. Szybkość i efektywność – podgrzanie wody do temperatury idealnej do parzenia kawy zajmuje tylko 35 sekund.

  • Jedna głowica ekstrakcyjna.
  • Kawy ristretto, espresso i lungo gotowe po naciśnięciu jednego przycisku.

Gemini

Profesjonalny ekspres z wbudowaną sekcją mleczną, umożliwiający przygotowanie dwóch kaw jednocześnie. Idealne rozwiązanie dla miłośników kaw z mlekiem, przeznaczone dla co najmniej 20 użytkowników.

  • Dwie głowice ekstrakcyjne.
  • Spienianie i podgrzewanie mleka do kaw mlecznych w 20 sekund, przy użyciu jednego przycisku.

Aguila

Nowoczesny design, styl, wysoka jakość i intuicyjna obsługa w jednym kompaktowym ekspresie do kawy. Wyjątkowe możliwości i funkcjonalności, które zapewnią wyśmienity serwis kawowy i zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta kawowych smakoszy. Będzie stale zachwycać pracowników Twojego biura oraz klientów.

  • Kawy ristretto, espresso macchiato, lungo, cappuccino, latte macchiato oraz ice macchiato za naciśnięciem jednego przycisku.
  • Przycisk Aguila+, czyli funkcja spersonalizowanego przepisu na kawę.
  • Pojemnik na mleko o pojemności 5 l, schładzany do temperatury 5°C.

Już dziś skontaktuj się z nami i ciesz się inspirującym smakiem kawy Nespresso w swoim biurze.