Bianco Delicato

SŁODKI POCZĘSTUNEK
NUTY KARMELU I SŁODKICH CIASTECZEK
Kawa przeznaczona do słodkich i delikatnych przepisów z mlekiem

BIANCO DELICATO to kawa starannie opracowana pod kątem doskonałej harmonii kawy z mlekiem. To mieszanka składająca się głównie z kenijskich odmian Arabiki, jej bardzo lekkie palenie, wydobywa naturalną słodycz kawy,
a po dodaniu mleka ujawnia pyszne nuty karmelu i ciasteczek.

BIANCO DELICATO po połączeniu z mlekiem zachwyca nutami kremowego karmelu i słodkich nut ciasteczkowych, bez goryczy i kwaskowości. Lekkie palenie nadaje jej słodyczy i gładkości.

Rekomendowana wielkość filiżanki: 25 ml, 40 ml.

  • Intensywność: 1
  • Pojemność filiżanki:
PRZEJDŹ DO SKLEPU

Kawa Nespresso BIANCO DELICATO została opracowana z myślą o doskonałej, słodkiej harmonii kawy z mlekiem. Starannie wyselekcjonowane ziarna Arabiki z Kenii i Indonezji są lekko palone, po dodaniu mleka ujawniają nuty karmelu i słodkich ciasteczek.

Nie wszystkie kawy dobrze współgrają z mlekiem, ale kenijska arabika tak. Znana z idealnej równowagi między kwaskowatością cytrusów a głębokimi nutami soczystych owoców, starannie zmieszana z indonezyjską Arabicą daje delikatną słodycz, idealnie pasującą do mlecznych przepisów.

BIANCO DELICATO, pozbawiona jest goryczy i kwaskowości. Po dodaniu mleka wyczuwalne są nuty delikatnego karmelu i słodkich ciasteczek. Jest idealną bazą do cappuccino, ale także do Latte Macchiato.

Proces palenia: Delikatnie i powoli palona w dwóch częściach, oba równie lekko, podzielone jedynie ze względu na swoje pochodzenie. Jest jedną z najlżej palonych kaw, jakie kiedykolwiek przygotowano dla naszej linii Nespresso Professional.

Połączenie z mlekiem: BIANCO DELICATO zostało opracowane tak, aby dobrze współgrało z wszystkimi przepisami na mleczną kawę. Są jednak dwa tradycyjne przepisy, do których wypróbowania zachęcamy:
Cappuccino (40 ml kawy z 60 ml spienionego mleka), ale świetnie sprawdza się również w większym rozmiarze Latte Macchiato.

Kapsułki NESPRESSO PROFESSIONAL zawierają paloną i mieloną kawę. Przeznaczone do systemu NESPRESSO PROFESSIONAL.

Kawa sprzedawana w opakowaniach po 50 szt. Masa netto (dla 50 kapsułek): 300 g. Wyprodukowano w Szwajcarii.

Skład:
Palona i mielona kawa