Bianco Intenso

Bianco Intenso

IDEALNA HARMONIA MOCNEGO PALENIA Z DELIKATNYMI NUTAMI ZBOŻOWYMI
Kawa przeznaczona do intensywnych, a jednocześnie doskonale zrównoważonych przepisów z mlekiem

BIANCO INTENSO to kawa, w której zastosowaliśmy technikę rozdzielnego palenia, zapewniając tym samym pełną intensywność mieszanki, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej harmonii gdy połączysz tę kawę z mlekiem. Mieszanka ta składa się głównie z kolumbijskich ziaren Arabiki i zastosowane tutaj rozdzielne palenie pełni ważną rolę. Jedną część ziaren palimy mocniej, a drugą lekko, dzięki czemu po dodaniu mleka uzyskujemy słodkie i orzechowe nuty zbożowe, tworząc harmonijną filiżankę kawy.

Intensywność BIANCO INTENSO jest łagodzona delikatną słodyczą mleka, tworząc z nim idealną harmonię. Odpowiednie palenie pozwala tej mieszance przebić się przez słodki smak mleka i pozwala stworzyć wspaniałe Cappuccino czy Latte Macchiato.

Rekomendowana wielkość filiżanki: 25 ml, 40 ml.

  • Intensywność: 2
  • Pojemność filiżanki:
PRZEJDŹ DO SKLEPU

Kawa Nespresso BIANCO INTENSO została opracowana z myślą o idealnym połączeniu kawy z mlekiem. Dzięki zastosowaniu skrupulatnego procesu rozdzielnego palenia, starannie wyselekcjonowanych kolumbijskich i etiopskich ziaren arabiki, po dodaniu mleka ujawniają się nuty zbożowe i orzechowe, które tworzą idealną harmonię smaków.

Nie wszystkie kawy dobrze współgrają z mlekiem, ale wybór najlepszych kolumbijskich i etiopskich arabik o mocnych aromatach zapewnią doskonałą harmonię smaku kawy i mleka.

BIANCO INTENSO charakteryzuje się optymalną intensywnością, która pozwala wydobyć aromat palonej kawy bez przełamywania słodyczy mleka. Jest to doskonała baza do Cappuccino, ale także do innych receptur mlecznych, takich jak Latte Macchiato.

Proces palenia: Aby uzyskać idealną równowagę smakową w BIANCO INTENSO, potrzebowaliśmy wyjątkowo kontrastowej techniki palenia. Jedna część mieszanki jest długo i ciemno palona, podczas gdy druga jest palona znacznie szybciej i lżej. Kiedy połączy się te dwa rodzaje palenia, mieszanka nabiera szczególnego charakteru, który tak dobrze współgra ze słodyczą mleka.

Połączenie z mlekiem: BIANCO INTENSO zostało opracowane tak, aby dobrze współgrało z wszystkimi przepisami na mleczną kawę. Są jednak dwa tradycyjne przepisy, do których wypróbowania zachęcamy:
Cappuccino (40 ml kawy z 60 ml spienionego mleka), ale świetnie sprawdza się również w większym rozmiarze Latte Macchiato.

Kapsułki NESPRESSO PROFESSIONAL zawierają paloną i mieloną kawę. Przeznaczone do systemu NESPRESSO PROFESSIONAL. Kawa sprzedawana w opakowaniach
po 50 szt. Masa netto (dla 50 kapsułek): 300 g. Wyprodukowano w Szwajcarii.

Skład: Palona i mielona kawa