O nas

Lyreco Polska jest wyłącznym dystrybutorem Nespresso Professional do biur i miejsc pracy.

Sekret wyjątkowej jakości kawy Nespresso

Nasza kawa

W ofercie Nespresso znajduje się 16 wyjątkowych mieszanek kaw. Ziarna każdej z nich są ręcznie zbierane i podlegają starannej selekcji w celu zaspokojenia najbardziej wymagających gustów. Zaledwie 2% światowej produkcji kawy spełnia standardy jakościowe Nespresso.

Tylko najlepsze ziarna

W ramach programu AAA Sustainable Quality™ Nespresso współpracuje z plantatorami w celu pozyskania najlepszych ziaren z zastosowaniem zrównoważonych metod. Ziarna zbierane są ręcznie, a następnie poddawane fermentacji i suszone na słońcu.

Rozwiązanie kawowe dla Twojego biura

Ekspresy Nespresso to nie tylko gwarancja wydajności, lecz to także ozdoba biura. Niezależnie, czy pracuje w nim dziesięć, czy kilkaset osób – ulubiona kawa zawsze dostępna jest po naciśnięciu jednego przycisku.

Jakość zamknięta w kapsułce

System kapsułek Nespresso zaprojektowany jest tak, aby chronić kawę przed dostępem powietrza i wilgocią, dzięki czemu gwarantuje zachowanie świeżości i ulotnych aromatów.

NASZE USŁUGI

Przetestuj nasze rozwiązania

Sprawdź rozwiązania Nespresso w Twoim biurze. Umów się z konsultantem, przetestuj ekspresy i odbierz darmowy, powitalny pakiet kaw. Wierzymy, że najlepsze pomysły powstają przy filiżance dobrego espresso.

Niezawodne wsparcie techniczne

Nasz serwis techniczny jest dostępny na terenie całej Polski. Dodatkowo na czas naprawy zapewniamy urządzenie zastępcze, które pozwoli nieprzerwanie cieszyć się wspaniałą kawą.

Dogodne formy współpracy

Nasza oferta tworzona jest indywidualnie dla każdego klienta. Niezależnie, czy wolisz wziąć w użyczenie ekspres, czy go kupić, nasz ekspert przygotuje ofertę specjalnie dla Twojego biura.

Profesjonaliści na wyciągnięcie ręki

Z naszymi ekspertami możesz się spotkać w całej Polsce. Możesz także skorzystać z infolinii naszego Biura Obsługi Klienta, w godz. 8.00- 18.00, pod numerami: 801 307 007, 22 730 70 07

Zamawiaj tak, jak lubisz

Dla Twojej wygody zamówienia przyjmujemy przez stronę www.lyreco.pl, telefonicznie (801 307 007, 22 730 70 07) lub mailowo (kawa@lyreco.com). Składając zamówienie do godz.18:00, masz pewność, że otrzymasz zamówione produkty już na następny dzień roboczy.

Lyreco

Międzynarodowe doświadczenie

Lyreco to międzynarodowy dostawca kompleksowych rozwiązań i artykułów do biur
i miejsc pracy. Firma obecna jest w 42 krajach na całym świecie. Lyreco posiada w ofercie artykuły spożywcze, środki czystości, artykuły BHP, akcesoria komputerowe, papier i materiały eksploatacyjne do drukarek oraz bardzo szeroki wybór artykułów biurowych.

Bogaty asortyment selekcjonowany w oparciu o najlepsze marki, najwyższej klasy serwis, gwarancja dostawy i pomoc dedykowanego opiekuna handlowego decydują o kompleksowości oferty Lyreco. Lyreco jest także wyłącznym dystrybutorem Nespresso – najwyższej jakości kawy porcjowanej dla biur i miejsc pracy.

Dowiedz się więcej