W Trójmieście rozmawialiśmy o kawie… przy kawie

Lyreco jako wyłączny dystrybutor profesjonalnych rozwiązań Nespresso dla biur od ponad 2 lat rozmawia z klientami z całej Polski, wspierając ich w wyborze oraz późniejszym użytkowaniu rozwiązania kawowego dla ich firmy. Ale wszyscy wiemy, że zapachu i smaku kawy nie da się opisać słowami. Dlatego zainaugurowaliśmy akcję Roadshow kawowego po najbardziej prestiżowych biurowcach w całej Polsce.

Jako pierwsi kawy Nespresso mieli okazję spróbować pracownicy trójmiejskich biurowców. W Gdańsku byliśmy obecni w kompleksie Alchemia (Aurum i Argor), a w Gdyni w budynku Tensor.

Wydarzenie miało na celu pokazać biznesowe rozwiązania Nespresso, zaprezentować możliwości ekspresów oraz opowiedzieć o serwisie oferowanym w ramach obsługi przez Lyreco. Ale przede wszystkim poczęstować wszystkich aromatyczną, świeżo zaparzoną kawą. Odwiedzili nas m.in. pracownicy takich firm jak Lufthansa , Maersk, Nordea czy serwisu internetowego Wirtualna Polska.

Dzięki aranżacji przestrzeni we foyer biurowców stworzyliśmy atmosferę przerwy kawowej, która sprzyjała rozmowom nie tylko o kawie. Duże wrażenie robiły nasze ekspresy, a zwłaszcza model Aguila 220, który zwraca uwagę eleganckim designem, a jednocześnie zaskakuje prostotą obsługi.

Podczas trójmiejskiej akcji wypiliśmy wspólnie ponad 3000 kaw. Cały koncept spotkał się z miłym odbiorem pracowników i administracji budynków, a co najważniejsze – kawa bardzo wszystkim smakowała (aż 80% oceniło ją najwyżej w pięciostopniowej skali)

To było pierwsze takie wydarzenie w Polsce, ale nie ostatnie – w najbliższym czasie planujemy Kraków i Poznań! Mamy nadzieję, że jak najwięcej osób będzie miało okazję zasmakować świeżo parzonej kawy Nespresso w tych miastach. A relacje z tych wydarzeń zamieścimy już wkrótce.